Comfort And Charm 10 Min From Gueliz

  • 80 m²

Comfort And Charm 10 Min From Gueliz Marrakesh appartementen van 80 m² bevinden zich op 6 km van het Maison de la Photographie en bieden wifi. Het appartement is gelegen op 2 km afstand van van Marrakesh treinstation en niet ver van Hay Zitoune busstation.

Het appartement heeft een balkon, een zitruimte en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Deze accommodatie heeft een inloopdouche en een apart toilet voor uw comfort.

Dit appartement biedt een complete keuken.

Het 1-badkamer appartement is gelegen binnen 15 minuten rjden van de Djemaa el Fna. De Majorelletuin ligt op 3 km afstand van de accommodatie. Comfort And Charm 10 Min From Gueliz appartementen bieden toegang tot de luchthaven Marrakech Menara, gelegen binnen 15 minuten met de auto.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Comfort And Charm 10 Min From Gueliz Marrakesh
Logement Confort Residence Fermee Avec Piscine
Mobiele prijsaanbieding

Logement Confort Residence Fermee Avec Piscine

265 m van de accommodatie
USD 86 USD 77
per nacht
Apartment Targa Reserved For Families
Mobiele prijsaanbieding

Apartment Targa Reserved For Families

278 m van de accommodatie
USD 50 USD 45
per nacht
Maison Marocaine De Farah
Mobiele prijsaanbieding

Maison Marocaine De Farah

8.3
Heel goed 20 beoordelingen
376 m van de accommodatie
USD 49 USD 44
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de slaapkamer

    • Elektrische dekens

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Comfort And Charm 10 Min From Gueliz appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Comfort And Charm 10 Min From Gueliz appartement zijn onder andere de Medina van Marrakesh, de Majorelletuin, de Menara-tuinen.
    • Is er een keuken in dit appartement?
      Bij dit appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met keukengerei.
    • Is er een wasmachine in Comfort And Charm 10 Min From Gueliz appartement beschikbaar?
      Ja, er is een wasmachine bij Comfort And Charm 10 Min From Gueliz appartement.
    • Zullen we genieten van het uitzicht vanuit onze kamer in Comfort And Charm 10 Min From Gueliz appartement?
      Ja, kamers van Comfort And Charm 10 Min From Gueliz appartement bieden uitzicht op de straat.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Comfort And Charm 10 Min From Gueliz Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten